Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ resilient seat valve ] eşleşme 60 Ürünler.
Üstün Akış Kontrolü için Kabarcık Sızdırmaz Kapatmalı PTFE Kaplı İki Parçalı Kelebek Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstri Su Valfi Esnek Koltuk Yumuşak Flange Su Kontrolü dökme demir kapı valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
El tekerleği çalıştırılan yumuşak mühürlü dayanıklı oturmuş dökme demir flange kapı valfi su sistemi için
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
Endüstriyel uygulamalar için F4 Tipi Yükseltilmiş Yüzlü Flanked Kapı Valfı, Bölünmüş Beden Tasarımı ve Yükselen Köklü
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
DN100 dökme demir karanlık çubuk kapı vana el işlemi Çift flange bağlantısı
| Valve Type: | Gate Valve |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Body Material: | Cast Iron |
Kesin akış düzenlemesi için özel port boyutları Pnömatik kapı valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
Özel drenaj çözümleri için yükselmeyen sap yumuşak mühürleme kapı valfi 4 inç
| Features: | Non-rising stem, resilient seat, full bore design |
|---|---|
| Valve Type: | Gate Valve |
| Seat Material: | Resilient |
GB DIN ANSI GOST Standart Endüstriyel Uygulamalar İçin Dökme Demir Kapı Valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
Yüksek sıcaklığa dayanıklılık ve API 594 uyumluluğu için metal-metal sert koltukları olan metal oturulmuş kontrol valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
YOUWEI Çamur ve Atık Su Uygulamaları için Sağlam Bıçak Kenarlı Tasarım ve Gelişmiş Sızdırmazlık Teknolojisine Sahip Bıçaklı Sürgülü Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


