Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ non rising gate valve ] eşleşme 80 Ürünler.
Yüksek basınçlı PN16 uygulamaları için kabarcık sıkı kapatma ile GOST uyumlu dökme demir kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
DIN 3352 F4 Esnek Oturmalı Rakorlu Sürgülü Vana DN100 - Endüstriyel Su Kontrolü için Çift Rakorlu Tasarım
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
EPDM/NBR/PTFE mühürlü endüstriyel kapı valfi, 150LB/300LB/600LB basınç derecesi ve API 598 test standardı
| Sıcaklık Aralığı: | -10°C ila 120°C |
|---|---|
| Ağırlık: | Bedene Göre Değişir |
| Yapı: | Sürgülü, Kelebek, Yükselmeyen Sürgülü Vana |
Su Geçirmez Kapaklı Dökme Demir Sürgülü Vana, Su Uygulamaları için Tasarlanmış, Sağlam ve Dayanıklı Boru Hattı Akış Yönetimi Sağlar
| Type: | Gate Valve |
|---|---|
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
| Application: | Water, Oil, Gas |
Cast Iron Gate Valve with ASME B16.10 Face To Face Dimension 150-300 PSI Pressure Rating and 1/2 Inch - 24 Inch Size
| Seat Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
|---|---|
| Applicable Medium: | Water |
| Face To Face Dimension: | ASME B16.10 |
Bolted Bonnet Cast Iron Gate Valve with API 598 Standard and ASME B16.10 Dimensions for ≤120℃ Applications
| Applicable Medium: | Water |
|---|---|
| Seat Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
| Type: | Gate Valve |
Yükselen Kök döküm demir kapı valfleri El tekerleği çalışma basıncı 150 300 PSI ve boru hattı sistemleri için dayanıklı valf
| Pressure Rating: | 150 - 300 PSI |
|---|---|
| Applicable Medium: | Water |
| Bonnet Type: | Bolted Bonnet, Pressure Seal Bonnet |
Oluklu Uç Bağlantılı Dökme Demir Sürgülü Vana 1/2 İnç - 24 İnç Uzun Süreli Boru Hattı Hizmeti İçin Tasarlanmış Hassas Vana
| Seat Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
|---|---|
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
| Material: | Cast Iron |
Boltlu Bonet dökme demir kapı valfleri, su ortamı için uygun bakır trim, uzun süreli dayanıklılık ve verimliliği sağlar
| Face To Face Dimension: | ASME B16.10 |
|---|---|
| Size: | 1/2 Inch - 24 Inch |
| Seat Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
Endüstriyel sistemlerde akış kontrolü sağlayan kanatlı uç bağlantıları olan 1 12 inç ila 24 inç dökme demir çivisi kapı valfi
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | ASME B16.10 |
| Operation: | Handwheel, Gear, Electric Actuator |


