Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ non rising gate valve ] eşleşme 80 Ürünler.
Cast Iron Gate Valve with ≤120℃ Operating Temperature and ASME B16.10 Face To Face Dimension for API 598 Testing Standard Compliance
| Son bağlantılar: | Flanşlı, Dişli, Yivli |
|---|---|
| Kaput Tipi: | Cıvatalı kaput, basınç mühür kaputu |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, pirinç, bronz |
ANSI WCB Çelik Kapı Valfı Endüstriyel ve Ticari için Çalışan Multiturn
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Marka adı | Youwei Fluid |
304 Paslanmaz Çelik Sessiz Kontrol Valfı HC41X-16P PN16 Basınç Belirleme ve Wafer-Style Tasarımı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı |
304 Paslanmaz Çelik Sessiz Kontrol Valfı, Koroziv Uygulamalar için Slam Yapmayan Kapama ve Düşük Baş Kaybı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Otomatik Çalışma ve Boru Hattı Sistemlerinde Kabarcık Sızdırmazlığı Sağlayan, PN 16 Basınç Dereceli Salınımlı Çekvalf
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Yüksek sıcaklığa dayanıklılık ve API 594 uyumluluğu için metal-metal sert koltukları olan metal oturulmuş kontrol valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Etkili büyük çaplı akış kontrolü için iki yönlü akışla DN800 Wafer Tipi Kelebek Valvu
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Üstün Akış Kontrolü için Kabarcık Sızdırmaz Kapatmalı PTFE Kaplı İki Parçalı Kelebek Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Enerji verimliliği ve ekipman koruması için sıfır sızıntılı mühürleme kontrol valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Yüksek akışlı medya kontrolü için esnek demir wafer kelebek valfi DN300-DN1200
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


