همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ non rising gate valve ] همخوانی داشتن 80 محصولات.
Cast Iron Gate Valve with ≤120℃ Operating Temperature and ASME B16.10 Face To Face Dimension for API 598 Testing Standard Compliance
| اتصالات پایان: | فلنج دار، نخ دار، شیاردار |
|---|---|
| نوع کلاه: | درپوش پیچ خورده ، بالت مهر و موم فشار |
| ماده سه گانه: | فولاد ضد زنگ ، برنج ، برنز |
ANSI WCB دریچه دریچه فولاد ریخته شده Multiturn مورد استفاده برای صنعتی و تجاری
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| نام تجاری | Youwei Fluid |
دریچه چک خاموش فولاد ضد زنگ 304 HC41X-16P با درجه فشار PN16 و طراحی سبک وفر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG50 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی |
دریچه چک خاموش از فولاد ضد زنگ 304 با بسته شدن بدون ضربه و از دست دادن سر کم برای کاربردهای خوردنی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک سوئیچ با درجه فشار PN 16 برای کار خودکار و مهر و موم فقره ای در سیستم های لوله کشی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک فلزی با صندلی سخت فلزی به فلزی برای مقاومت در برابر دمای بالا و انطباق با API 594
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه پروانه نوع Wafer DN800 با جریان دو طرفه برای کنترل جریان قطر بزرگ کارآمد
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه پروانه دو قطعه ای با پوشش PTFE با بسته شدن محکم حباب برای کنترل جریان برتر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک مهر و موم بدون نشت برای بهره وری انرژی و حفاظت از تجهیزات
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه پروانه ای فولادی آهن نرم DN300-DN1200 برای کنترل رسانه های جریان بالا
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |


