Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ non rising gate valve ] αγώνας 80 προϊόντα.
Cast Iron Gate Valve with ≤120℃ Operating Temperature and ASME B16.10 Face To Face Dimension for API 598 Testing Standard Compliance
| Τελικές συνδέσεις: | Με φλάντζες, με νήματα, με αυλακώσεις |
|---|---|
| Τύπος καπό: | Κεφάλαιο με βρόχο, Κεφάλαιο με σφραγίδα πίεσης |
| Καλλωπισμός: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό |
ANSI WCB χυτοχάλυβα βαλβίδα πύλης πολυτροχιά λειτουργούν για βιομηχανική και εμπορική
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | Youwei Fluid |
304 Ατσάλι Σιωπηλή βαλβίδα ελέγχου HC41X-16P με ονομαστική πίεση PN16 και σχεδιασμό σε στυλ κυλίνδρου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Χειροκίνητη, Ηλεκτρική Ενεργοποίηση, Υδραυλική, Λειτουργία με χειροκίνητο τροχό |
304 Ατσάλι αδιάβροχη βαλβίδα ελέγχου με μη σπαστικό κλείσιμο και χαμηλή απώλεια κεφαλιού για διαβρωτικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα αντεπιστροφής αιώρησης με ονομαστική πίεση PN 16 για αυτόματη λειτουργία και στεγανότητα φυσαλίδων σε συστήματα αγωγών
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Επικεφαλίδα ελέγχου με κάθισμα από μέταλλο με σκληρά κάθισμα από μέταλλο σε μέταλλο για αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και συμμόρφωση με το πρότυπο API 594
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
ΔΕΝ800 Βαλβίδα πεταλούδας τύπου κυψέλης με αμφίδρομη ροή για αποτελεσματικό έλεγχο ροής μεγάλου διαμέτρου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα πεταλούδας δύο τεμαχίων με επένδυση PTFE με στεγανό κλείσιμο για ανώτερο έλεγχο ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελέγχουσα βαλβίδα σφράγισης μηδενικής διαρροής για ενεργειακή απόδοση και προστασία εξοπλισμού
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Δυνατή βαλβίδα πεταλούδας για βαλβίδες από χαλύβδινο σίδερο DN300-DN1200 για έλεγχο μέσων υψηλής ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |


