Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ non rising gate valve ] eşleşme 80 Ürünler.
DIN3352 C Tipi Dökme Demir Kapı Valfları Elastik Dondurulmuş Yükselmeyen Kök Kapı Valfi
| Bağlantıları Sonlandır: | Flanşlı, Dişli veya Yivli |
|---|---|
| Material: | Cast Iron |
| Özellikleri: | Yükselmeyen gövde, Katı Kılıf Disk, Yenilenebilir Koltuk |
Su ve atık su sistemleri için iki yönlü mühürleme ile yükselmeyen sap dayanıklı oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
DN40 - DN600 PN16 veya PN10 için F4 tipi çift flensli esnek kapı valfi
| Malzeme: | Sfero döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Z45X BS 5163 PN16 basınç derecesi ve esnek demir gövdesi olan yükselmeyen sap dayanıklı oturulmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel uygulamalar için API 598 Test Standartı, 150-300 PSI Basınç Belirleme ve ≤120°C Çalışma Sıcaklığı ile dökme demir kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Kabarcık Sızdırmazlığı ve Düşük Çalışma Torku için Yükselen Milli Esnek Oturmalı Sürgülü Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel akış kontrolü için dökme demirden yükselen sap esnek kenar kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
İki yönlü sıfır sızıntılı mühürleyici tam metal mühürleme çifti ve koruma hizmeti için yüksek sıcaklıkta istikrarlı metal oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel uygulamalar için F4 Tipi Yükseltilmiş Yüzlü Flanked Kapı Valfı, Bölünmüş Beden Tasarımı ve Yükselen Köklü
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
GOST Standard WCB Malzemeli PN16/PN25 Basınç Sınıflı Endüstriyel Uygulamalar İçin Sürgülü Vana
| Malzeme: | WCB, dökme demir |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


