Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ fluid control valve ] eşleşme 74 Ürünler.
Endüstriyel PN16 DN100 GOST Kapı Valfi dökme çelik flange kapı valfi akışkan kontrolü
| Ürün Türü: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Basınç Değeri: | PN16 |
| Uç Flanşı: | GOST12815-80 |
Su Gücü dökme demir kontrol valfleri Endüstriyel akış kontrolü için korozyona dayanıklı
| Work Temperature: | 0-85℃ |
|---|---|
| Boyut: | Çeşitli Boyutlarda |
| Başvurular: | Endüstriyel, HVAC, Su Arıtma |
A600 Boru hattı su kaynağındaki uzaktan kumanda için dökme demir elektrikli kontrol valfi
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Marka adı | Youwei Fluid |
A800 dökme demir vücut farklılık basınç kontrol valfi DPCV hassas kontrol
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Marka adı | Youwei Fluid |
A400 dökme demir kontrol valfleri, endüstriyel akış kontrol valfi özelleştirilebilir
| : | |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Youwei Fluid |
Endüstriyel sistemlerde akış kontrolü sağlayan kanatlı uç bağlantıları olan 1 12 inç ila 24 inç dökme demir çivisi kapı valfi
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | ASME B16.10 |
| Operation: | Handwheel, Gear, Electric Actuator |
Endüstriyel kontrol için ANSI Sınıf 150 dökme demir gövde ve kauçuk kaplama ile flanslı diyafragma valfi
| Ağırlık: | Farklı boyutlara göre ağırlık |
|---|---|
| Kök türü: | Yükselen Kök / Yükselmeyen Kök |
| Vana Tipi: | Diyafram valfi |
EPDM/NBR/PTFE mühürlü endüstriyel kapı valfi, 150LB/300LB/600LB basınç derecesi ve API 598 test standardı
| Sıcaklık Aralığı: | -10°C ila 120°C |
|---|---|
| Ağırlık: | Bedene Göre Değişir |
| Yapı: | Sürgülü, Kelebek, Yükselmeyen Sürgülü Vana |
DN100 PN10 Endüstriyel Su Kontrolü için EPDM Koltuklu Düktil Demir Wafer Kelebek Valfi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 200°C |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ila 120°C |
| Standart: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
Su Geçirmez Kapaklı Dökme Demir Sürgülü Vana, Su Uygulamaları için Tasarlanmış, Sağlam ve Dayanıklı Boru Hattı Akış Yönetimi Sağlar
| Type: | Gate Valve |
|---|---|
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
| Application: | Water, Oil, Gas |


