Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ fluid control valve ] eşleşme 74 Ürünler.
Üstün Akış Kontrolü için Kabarcık Sızdırmaz Kapatmalı PTFE Kaplı İki Parçalı Kelebek Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
ANSI dökme çelik salınım kontrol valfi düşük sıvı direnci akış kontrolü
| Nominal Size: | 2"~48"(DN50~DN1200) |
|---|---|
| Pressure Rating: | Class150LB~900LB |
| Design Standard: | BS1868, ASME B16.34 |
304 Paslanmaz Çelik Sessiz Kontrol Valfı HC41X-16P PN16 Basınç Belirleme ve Wafer-Style Tasarımı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı |
AME-CRC 509 Endüstriyel uygulamalar için iki yönlü kabarcık sıkı mühürlü esnek koltuk kapı valfi, tam boru tasarımı ve düşük tork işleyişi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
DIN 3352 F4 Esnek Oturmalı Rakorlu Sürgülü Vana DN100 - Endüstriyel Su Kontrolü için Çift Rakorlu Tasarım
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel akış kontrolü için 304 Paslanmaz Çelik Dönerli Top Valfı Tam Port Tasarımı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Kesin akış düzenlemesi için özel port boyutları Pnömatik kapı valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
Endüstriyel uygulamalar için F4 Tipi Yükseltilmiş Yüzlü Flanked Kapı Valfı, Bölünmüş Beden Tasarımı ve Yükselen Köklü
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
304 Paslanmaz Çelik Sessiz Kontrol Valfı, Koroziv Uygulamalar için Slam Yapmayan Kapama ve Düşük Baş Kaybı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


