Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ fluid control valve ] bij elkaar passen 74 producten.
Met PTFE beklede tweedelige vlinderklep met beluchtdichte afsluiting voor superieure stroomregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
ANSI Gegote staal schommelklep laag vloeistofweerstand stroomregeling
| Nominal Size: | 2"~48"(DN50~DN1200) |
|---|---|
| Pressure Rating: | Class150LB~900LB |
| Design Standard: | BS1868, ASME B16.34 |
304 roestvrij staal zwijgzaam keelklep HC41X-16P met PN16 drukclassificatie en wafer-stijl ontwerp
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG50 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend |
AME-CRC 509 Veerkrachtige Zitting Schuifafsluiter met Bidirectionele Beluchtdichte Afdichting, Volle Doorlaat, en Laag-Koppel Bediening voor Industriële Toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
DIN 3352 F4 veerkrachtig zittende klierschuifafsluiter DN100 - dubbel klierontwerp voor industriële waterregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG50 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
304 roestvrijstalen kogelkraan met schroefdraad en volledig poortontwerp voor industriële stroomregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,standaard,2"-24" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Gepersonaliseerde poortgroottes Pneumatische poortklep voor nauwkeurige stroomregulatie
| type van de klep: | poortklep |
|---|---|
| Stoelmateriaal: | Veerkrachtig |
| Materiaal van het lichaam: | Gegooid ijzer |
F4 type geopend gevel geflansde poortklep met gespleten lichaam en stijgende stam voor industriële toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
304 roestvrij staal stilstaand remklep met niet-slam sluiting en laag hoofdverlies voor corrosieve toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |


