Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ fluid control valve ] bij elkaar passen 74 producten.
GOST-conforme gietijzeren schuifafsluiter met beluchtdichte afsluiting voor hogedruk PN16-toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
YOUWEI Schuifafsluiter voor slurry- en afvalwatertoepassingen met robuust mesontwerp en geavanceerde afdichtingstechnologie
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
API 600 Gietstalen schuifafsluiter met stijgende spindel & OS&Y ontwerp voor hogedruk olie- en gasapplicaties
| Drukclassificatie: | 150 - 600 psi |
|---|---|
| Lichaamsontwerp: | Stevige wig / flexibele wig |
| Coating: | Epoxy geverfd of roestbestendig |
A100 Afstandsbediening Floating Type Ball Valve Handmatig uitschakelen of openen
| Type: | Ball Valve |
|---|---|
| Aandrijving: | Handleiding |
| Certifications: | API, ANSI, ASME, ISO |
GOST-conforme flenstype hekklep met handmatige besturing van WCB-carrosseriemateriaal
| Application: | Oil, Gas, Water, Chemical, Power Plant |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | GOST3706-93 |
| Body Material: | WCB, CF8, CF8M, CF3, CF3M, Titanium, Monel, Hastelloy etc. |
GOST Keerklep WCB DN50 PN16 voor Olie- en Gassystemen
| Nominale Grootte: | DN50 |
|---|---|
| Drukbeoordeling: | PN16 |
| Ontwerpnorm: | GOST 5762-2002 |
OEM Gost gietstaal hekkleppen PN 16 DN 50 handleiding voor stoom en warmte geleiding olie
| Nominale Grootte: | DN50 |
|---|---|
| Bepaling van de druk: | PN16 |
| Ontwerpnorm: | GOST 5762-2002 |
OS&Y Resilient Seated Schuinheftklep - Opgaande Spindel Nodulair Gietijzer (GGG50) Klep voor Precisie Industriële Controle
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C aan 200°C |
|---|---|
| Zegel: | met rubber bekleed, metaal, PTFE |
| Maat: | 1/2 inch - 24 inch |
Industriële stroomregelaar gietijzeren liftencheckklep DN50~DN300
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
|---|---|
| Operation: | Automatic |
| Material: | Cast Steel |
Op maat gemaakte gietijzeren controleventielen Druk zelfverzegelende controleventiel stroomregeling
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Merknaam | Youwei Fluid |


