Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ fluid control valve ] αγώνας 74 προϊόντα.
Βιομηχανική βαλβίδα πύλης PN16 DN100 GOST Cast Steel Flange Gate Valve Fluid Control
| Τύπος προϊόντος: | Βαλβίδες πυλών |
|---|---|
| Διορισμός πίεσης: | PN16 |
| Τελική φλέβα: | Διάταξη GOST12815-80 |
Κύλινδρο για την ηλεκτρική ενέργεια από χυτοσίδηρο
| Work Temperature: | 0-85℃ |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη διαθέσιμα |
| Εφαρμογές: | Βιομηχανία, ΕΛΚ, επεξεργασία νερού |
Α600 Ηλεκτρική βαλβίδα ελέγχου χυτοσιδήματος για τηλεχειρισμό σε αγωγούς ύδρευσης
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | Youwei Fluid |
Α800 Διαφορετική βαλβίδα ελέγχου πίεσης χυτοσίδηρου σώματος DPCV ακριβής έλεγχος
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | Youwei Fluid |
Α400 Βαλβίδες ελέγχου χυτοσιδήματος, Βιομηχανική βαλβίδα ελέγχου ροής Προσαρμόσιμες
| : | |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Youwei Fluid |
1 2 ιντσών έως 24 ιντσών βαλβίδα πύλης σιδηρουργικού σιδήρου με φτερωτές συνδέσεις που παρέχουν έλεγχο ροής σε βιομηχανικά συστήματα
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | ASME B16.10 |
| Operation: | Handwheel, Gear, Electric Actuator |
Βαλβίδα διαφράγματος με φλάντζα ANSI Class 150 με σώμα από χυτοσίδηρο και επένδυση από καουτσούκ για βιομηχανικό έλεγχο
| Βάρος: | Βάρος με βάση διαφορετικά μεγέθη |
|---|---|
| Βλαστοτύπος: | Ανερχόμενο στέλεχος / Μη ανερχόμενο στέλεχος |
| Τύπος βαλβίδας: | Βαλβίδα διαφράγματος |
Βιομηχανική βαλβίδα πύλης με σφραγίδα EPDM/NBR/PTFE, ονομαστική πίεση 150LB/300LB/600LB και πρότυπο δοκιμής API 598
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -10°C έως 120°C |
|---|---|
| Βάρος: | Ποικίλλει από το μέγεθος |
| Δομή: | Πύλη, Πεταλούδα, Βαλβίδα Πύλης που δεν ανεβαίνει |
DN100 PN10 Βαλβίδα πεταλούδας από όλκιμο σίδηρο τύπου wafer με ελαστική στεγανοποίηση EPDM για βιομηχανικό έλεγχο νερού
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C σε 200°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C έως 120°C |
| Πρότυπο: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
Κεφάλαιο σφραγίδας πίεσης Κεφάλαιο σιδηροπλαστικής βαλβίδας πύλης Σχεδιασμένη για εφαρμογές νερού παρέχοντας και διαρκή διαχείριση ροής αγωγών
| Type: | Gate Valve |
|---|---|
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
| Application: | Water, Oil, Gas |


