Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ flange type butterfly valve ] eşleşme 33 Ürünler.
Etkili büyük çaplı akış kontrolü için iki yönlü akışla DN800 Wafer Tipi Kelebek Valvu
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Paslanmaz çelik 304/316 kelebek valfi, su arıtması için EPDM koltuğu ve PN16/ANSI basınç derecesi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-800 |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Yüksek akışlı medya kontrolü için esnek demir wafer kelebek valfi DN300-DN1200
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Üstün Akış Kontrolü için Kabarcık Sızdırmaz Kapatmalı PTFE Kaplı İki Parçalı Kelebek Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Hafif dökme demir kelebek valfleri Flange tipi Orta hatlı kelebek valfi PN6 PN10 PN16
| Vücut sitili: | flanşlı |
|---|---|
| Test: | 100% Leakage Testing |
| Actuation Method: | Manual, Electric, Pneumatic, Hydraulic |
DN100 PN10 Endüstriyel Su Kontrolü için EPDM Koltuklu Düktil Demir Wafer Kelebek Valfi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 200°C |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ila 120°C |
| Standart: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
Dişli Uçlu ve Taç Flanşlı 316 Paslanmaz Çelik Küresel Vana – Üstün Performans İçin İki Parçalı Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
DN40 - DN600 PN16 veya PN10 için F4 tipi çift flensli esnek kapı valfi
| Malzeme: | Sfero döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Hassas Akış Düzenlemeli, Kavitasyon Önleyici Tasarımlı ve Düşük İşletme Torklu Elektrikli Pistonlu Vana (Su Temin Sistemleri İçin)
| Uygulanabilir ortam: | su |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı / Siyah / Özel |
| Basınç Değeri: | 150 - 300 PSI |
Endüstriyel uygulamalar için F4 Tipi Yükseltilmiş Yüzlü Flanked Kapı Valfı, Bölünmüş Beden Tasarımı ve Yükselen Köklü
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


