Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ flange type butterfly valve ] bij elkaar passen 33 producten.
DN800 Wafer type vlinderklep met tweerichtingsstroom voor efficiënte stroomregeling met grote diameter
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Rustvrij staal 304/316 vlinderklep met EPDM-stoel en PN16/ANSI-drukbepaling voor waterbehandeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-800 |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Vloeibaar ijzeren vlinderklep DN300-DN1200 voor beheersing van media met een hoge stroom
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Met PTFE beklede tweedelige vlinderklep met beluchtdichte afsluiting voor superieure stroomregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Lichte gietijzeren vlinderkleppen Flanstype Midline vlinderkleppen PN6 PN10 PN16
| Lichaamsstijl: | Flanken |
|---|---|
| Test: | 100% Leakage Testing |
| Actuation Method: | Manual, Electric, Pneumatic, Hydraulic |
DN100 PN10 Gietijzeren Wafer vlinderklep met EPDM zitting voor industriële waterbeheersing
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C aan 200°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C tot 120°C |
| Standaard: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
316 Roestvrijstalen Kogelkraan met Schroefdraadaansluitingen en Kroonflens – Twee-delige Kraan voor Superieure Prestaties
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Elastieke poortklep van het type F4 met dubbele flens voor DN40 - DN600 PN16 of PN10
| Materiaal: | Nodulair gietijzer, messing, roestvrij staal, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Elektrisch stroompulsventiel met precieze stroomregulatie, anti-cavitatieontwerp en laag werkmoment voor watervoorzieningssystemen
| Toepasselijk medium: | Water |
|---|---|
| Kleur: | Rood / Zwart / Aangepast |
| Drukclassificatie: | 150 - 300 PSI |
F4 type geopend gevel geflansde poortklep met gespleten lichaam en stijgende stam voor industriële toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |


