Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ flange type butterfly valve ] αγώνας 33 προϊόντα.
ΔΕΝ800 Βαλβίδα πεταλούδας τύπου κυψέλης με αμφίδρομη ροή για αποτελεσματικό έλεγχο ροής μεγάλου διαμέτρου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα πεταλούδας από ανοξείδωτο χάλυβα 304/316 με ελαστικό παρέμβυσμα EPDM και ονομαστική πίεση PN16/ANSI για επεξεργασία νερού
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-800 |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Δυνατή βαλβίδα πεταλούδας για βαλβίδες από χαλύβδινο σίδερο DN300-DN1200 για έλεγχο μέσων υψηλής ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα πεταλούδας δύο τεμαχίων με επένδυση PTFE με στεγανό κλείσιμο για ανώτερο έλεγχο ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελαφριά βαλβίδες πεταλούδας χυτοσίδηρου τύπου φλάντζης Midline πεταλούδας PN6 PN10 PN16
| Στυλ σώματος: | Με φτερούγες |
|---|---|
| Test: | 100% Leakage Testing |
| Actuation Method: | Manual, Electric, Pneumatic, Hydraulic |
DN100 PN10 Βαλβίδα πεταλούδας από όλκιμο σίδηρο τύπου wafer με ελαστική στεγανοποίηση EPDM για βιομηχανικό έλεγχο νερού
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C σε 200°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C έως 120°C |
| Πρότυπο: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
316 Βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα με ρυμουλκούμενες άκρες και κορυφαία φλάντσα
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελαστική βαλβίδα πύλης τύπου F4 διπλής φλάντζης για DN40 - DN600 PN16 ή PN10
| Υλικό: | Εόλκιμος σίδηρος, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ηλεκτρική βαλβίδα εμβολιασμού με ακριβή ρύθμιση ροής, σχεδιασμό κατά της καβιτάσης και χαμηλή ροπή λειτουργίας για συστήματα παροχής νερού
| Εφαρμόσιμο μέσο: | Νερό |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο / Μαύρο / Προσαρμοσμένο |
| Εκτίμηση πίεσης: | 150 - 300 PSI |
Τύπος F4 Βαλβίδα θύρας με ανυψωμένη όψη με φτερό με διαχωρισμένο σχήμα σώματος και ανυψωμένο στέλεχος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |


