Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ differential pressure control valve ] eşleşme 5 Ürünler.
A800 Yüksek hassasiyetli Pilot tarafından çalıştırılan, çift oda tasarımı ile diferansiyel basınç kontrol valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
A800 dökme demir vücut farklılık basınç kontrol valfi DPCV hassas kontrol
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Marka adı | Youwei Fluid |
Hassas Akış Düzenlemeli, Kavitasyon Önleyici Tasarımlı ve Düşük İşletme Torklu Elektrikli Pistonlu Vana (Su Temin Sistemleri İçin)
| Uygulanabilir ortam: | su |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı / Siyah / Özel |
| Basınç Değeri: | 150 - 300 PSI |
Korozyonlu Ortamlar ve Yüksek Sıcaklık/Basınç Uygulamaları için Metal-Metal Sızdırmazlıklı, Sert Sızdırmaz Korumalı Sürgülü Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel akış kontrolü için dökme demirden yükselen sap esnek kenar kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
1


