همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ differential pressure control valve ] همخوانی داشتن 5 محصولات.
شیر کنترل فشار دیفرانسیل با عملکرد پایلوت و طراحی دو محفظهای A800 با دقت بالا
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
A800 دریچه کنترل فشار فرقی بدن آهن ریخته شده DPCV کنترل دقیق
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| نام تجاری | Youwei Fluid |
دریچه الکتریکی پلنگر با تنظیم دقیق جریان، طراحی ضد غبارکشی، و گشتاور عملیاتی کم برای سیستم های تامین آب
| رسانه قابل اجرا: | آب |
|---|---|
| رنگ: | قرمز / مشکی / سفارشی |
| رتبه بندی فشار: | 150 - 300 PSI |
دریچه محافظ محکم با مهر و موم فلزی به فلزی برای رسانه های خوردنی و کاربردهای با دمای بالا / فشار بالا
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه دریچه میله انعطاف پذیر در آهن ریخته شده برای کنترل جریان صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
1


