Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ differential pressure control valve ] bij elkaar passen 5 producten.
A800 Precisie Pilot-Geregeld Drukverschilregelklep met Dubbelkamerontwerp
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
A800 Gietijzeren onderstel Differentiële drukregelklep DPCV nauwkeurige controle
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Merknaam | Youwei Fluid |
Elektrisch stroompulsventiel met precieze stroomregulatie, anti-cavitatieontwerp en laag werkmoment voor watervoorzieningssystemen
| Toepasselijk medium: | Water |
|---|---|
| Kleur: | Rood / Zwart / Aangepast |
| Drukclassificatie: | 150 - 300 PSI |
Hard-Sealed beschermende schuifafsluiter met metaal-op-metaal afdichting voor corrosieve media en hoge temperatuur/druk toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Flexible wedge gate valve in gietijzer voor industriële stroomregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
1


