Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ differential pressure control valve ] mecz 5 produkty.
A800 Wysoce precyzyjny zawór kontrolowania ciśnienia różnicowego sterowany przez pilota z konstrukcją dwukomorową
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
A800 Wyrzutnicze zawory sterujące ciśnieniem różnicowym DPCV
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Nazwa handlowa | Youwei Fluid |
Elektrozawór tłokowy z precyzyjną regulacją przepływu, konstrukcją zapobiegającą kawitacji i niskim momentem obrotowym do systemów wodociągowych
| Obowiązujące medium: | Woda |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony / Czarny / Niestandardowy |
| Ocena ciśnienia: | 150 - 300 psi |
Zapewnienie, że urządzenie jest w stanie wykonywać wszystkie wymagania określone w załączniku I do rozporządzenia (WE) nr 715/2009.
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Wyrosły elastyczny zawór bramkowy w żeliwie odlewanej do kontroli przepływu przemysłowego
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
1


