Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ resilient seated gate valve ] eşleşme 58 Ürünler.
Su ve atık su sistemleri için iki yönlü mühürleme ile yükselmeyen sap dayanıklı oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
AME-CRC 509 Endüstriyel uygulamalar için iki yönlü kabarcık sıkı mühürlü esnek koltuk kapı valfi, tam boru tasarımı ve düşük tork işleyişi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Kabarcık Sızdırmazlığı ve Düşük Çalışma Torku için Yükselen Milli Esnek Oturmalı Sürgülü Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Premium esnek oturulmuş kapı valfi - Sızıntıya karşı mühür, korozyona ve aşınmaya karşı dayanıklı, su sistemleri için düşük torklu çalışma
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Z45X BS 5163 PN16 basınç derecesi ve esnek demir gövdesi olan yükselmeyen sap dayanıklı oturulmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
GGG50 Esnek Koltuk Kapı Valfları Düzgün Akış İçin Düktil Demir Kapı Valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
OS&Y Esnek Contalı Sürgülü Vana - Yükselen Milli Sfero Döküm (GGG50) Hassas Endüstriyel Kontrol Vanası
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 200°C |
|---|---|
| Fok: | kauçuk kaplı, Metal, PTFE |
| Boyut: | 1/2 İnç - 24 İnç |
DN40-DN1200 dökme demir dayanıklı koltuk kapısı valfleri OEM korozyona karşı kaplama
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
Düz demirde düşük çalışma torklu ve PN 16 basınç değerine sahip kabarcık sıkı mühürlü esnek oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
İki yönlü sıfır sızıntılı mühürleyici tam metal mühürleme çifti ve koruma hizmeti için yüksek sıcaklıkta istikrarlı metal oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


