همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ resilient seated gate valve ] همخوانی داشتن 58 محصولات.
دریچه دریچه ایستاده مقاوم به بلند شدن با مهر و موم دو طرفه برای سیستم های آب و فاضلاب
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر دروازه ای با نشیمنگاه انعطاف پذیر AME-CRC 509 با آب بندی حباب بند دو جهته، طراحی تمام سوراخ و عملکرد گشتاور کم برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه دروازه ایستاده انعطاف پذیر با ساقه بلند برای مهر و موم محکم حباب و چرخش کم عملیاتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر دریچه ای با انعطاف پذیری بالا - مهر و موم ضد نشت، مقاوم در برابر خوردگی و فرسایش، کار با گشتاور کم برای سیستم های آب
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
Z45X BS 5163 دریچه دروازه ای با ستون مقاوم بدون افزایش با فشار PN16 و بدن آهن انعطاف پذیر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
GGG50 دریچه صندلی انعطاف پذیر دریچه آهن انعطاف پذیر برای جریان صاف
| نوع سوپاپ: | شیر دروازه |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| مواد بدن: | آهن ریخته |
شیر کشویی نشسته با نشیمن مقاوم OS&Y - شیر چدنی داکتیل با ساقه بالارونده (GGG50) برای کنترل دقیق صنعتی
| دمای عملیاتی: | -20 تا 200 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| مهر و موم: | روکش لاستیکی، فلزی، PTFE |
| اندازه: | 1/2 اینچ - 24 اینچ |
DN40-DN1200 دریچه های صندلی مقاوم آهن ریخته شده OEM پوشش ضد خوردگی
| نوع سوپاپ: | شیر دروازه |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| مواد بدن: | آهن ریخته |
شیر دروازهای نشیمندار انعطافپذیر با آببندی حباببند، گشتاور عملکردی کم و رده فشار PN 16 در چدن داکتیل
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه دروازه ای فلزی با مهر و موم دو طرفه بدون نشت ، جفت مهر و موم فلزی کامل و ثبات دمای بالا برای خدمات نگهبانی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |


