Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ fluid control valve ] mecz 74 produkty.
Wysokociśnieniowy zawór zasuwowy ochronny z metalowym gniazdem, metalowym uszczelnieniem i powłoką antykorozyjną
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, |
Metalowy zawór bramowy z dwukierunkowym uszczelnieniem bezciekowym, pełną parą uszczelnienia metalowego i stabilnością wysokiej temperatury dla służby straży
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zapewnienie, że urządzenie jest w stanie wykonywać wszystkie wymagania określone w załączniku I do rozporządzenia (WE) nr 715/2009.
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Odporny zawór kołnierzowy z uszczelnieniem gumowym i podnoszonym trzpieniem, zapewniający szczelność bąbelkową i niski moment obrotowy
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zestaw włącza do urządzenia do pomiaru temperatury
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Wyniki badań na podstawie niniejszego załącznika:
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zgodny z GOST Duży Zawór Zasuwowy z Konstrukcją Pełnoprzelotową dla Rurociągów Przemysłowych DN200-DN1200
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór motylkowy ze stali nierdzewnej 304/316 z uszczelnieniem EPDM i klasą ciśnienia PN16/ANSI do uzdatniania wody
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-800 |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór bramkowy z żelazem odlewanym z napędem biegów idealny do gazociągów o solidnej konstrukcji i wydajności uszczelniającej
| Testing Standard: | API 598 |
|---|---|
| Seat Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
| Body Style: | Rising Stem, Non-Rising Stem |
Żeliwne zawory bramowe z brązem, wytrzymałe zawory bramowe do wody z brązowym gniazdem zapewniającym doskonałe uszczelnienie i trwałość
| Testing Standard: | API 598 |
|---|---|
| Body Style: | Rising Stem, Non-Rising Stem |
| Pressure Rating: | 150 - 300 PSI |


