Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ iron control valves ] eşleşme 73 Ürünler.
YOUWEI Çamur ve Atık Su Uygulamaları için Sağlam Bıçak Kenarlı Tasarım ve Gelişmiş Sızdırmazlık Teknolojisine Sahip Bıçaklı Sürgülü Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstri Su Valfi Esnek Koltuk Yumuşak Flange Su Kontrolü dökme demir kapı valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
AME-CRC 509 Endüstriyel uygulamalar için iki yönlü kabarcık sıkı mühürlü esnek koltuk kapı valfi, tam boru tasarımı ve düşük tork işleyişi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Paslanmaz çelik 304/316 kelebek valfi, su arıtması için EPDM koltuğu ve PN16/ANSI basınç derecesi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-800 |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
API 600 Döküm Çelik Sürgülü Vana, Yükselen Milli ve OS&Y Tasarımlı, Yüksek Basınçlı Petrol ve Gaz Uygulamaları İçin
| Basınç Değeri: | 150 - 600psi |
|---|---|
| Vücut tasarımı: | Sağlam Takoz / Esnek Takoz |
| Kaplama: | Epoksi Boyalı veya Paslanmaya Dayanıklı |
A100 Uzaktan kumandalı yüzen top tipi valf elle kapatılır veya açılır
| Type: | Ball Valve |
|---|---|
| Çalıştırma: | Kılavuz |
| Certifications: | API, ANSI, ASME, ISO |
A500 Güvenlik kontrolü veya sınır basıncı için dökme demir basınç kurtarma ve tutma valfi
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Marka adı | Youwei Fluid |
Yazılım Tekrar Mühendislik Çıkmayan Düktil Demir Wedge Kapı Valfı Kauçuk Düğme Diskli
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
Su ortamı el Pn16 El işletim basınç kontrolü için kauçuk disk kapı valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |


