All Products
Contact Person :
Li
Phone Number :
18906241720
DIN 3352 F4 Resilient Seated Gland Gate Valve DN100 - Double Gland Design for Industrial Water Control
| Material: | Casting,Brass,Stainless Steel,Ductile Iron,GGG50 |
|---|---|
| Port Size: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Power: | Manual,Electrical Actuated,Hydraulic,Handwheel Operated,GO |
DN50-700 Remote Control Float Valve with PN10-25 Pressure Rating and Fusion Bonded Epoxy Coating
| Material: | Casting,Brass,Stainless Steel,Ductile Iron,GGG50 |
|---|---|
| Port Size: | DN50-700 |
| Pressure: | Medium Pressure,Low Pressure,PN10-16,PN1.0/PN1.6,250PSI |
Z45X BS 5163 Non-Rising Stem Resilient Seated Gate Valve with PN16 Pressure Rating and Ductile Iron Body
| Material: | Casting,Brass,Stainless Steel,Ductile Iron,GGG40 |
|---|---|
| Port Size: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Power: | Manual,Electrical Actuated,Hydraulic,Handwheel Operated,GO |
Stainless Steel 304/316 Butterfly Valve with EPDM Seat and PN16/ANSI Pressure Rating for Water Treatment
| Material: | Casting,Brass,Stainless Steel,Ductile Iron,GGG40 |
|---|---|
| Port Size: | DN50-800 |
| Power: | Manual,Electrical Actuated,Hydraulic,Handwheel Operated,GO |
GOST Standard WCB Material Gate Valve with PN16/PN25 Pressure Rating for Industrial Applications
| Material: | WCB,Cast Iron |
|---|---|
| Port Size: | DN50-DN1200,Standard,2"-24" |
| Power: | Manual,Electrical Actuated,Hydraulic,Handwheel Operated,GO |
A800 High-Precision Pilot-Operated Differential Pressure Control Valve with Dual-Chamber Design
| Material: | Casting,Brass,Stainless Steel,Ductile Iron,GGG40 |
|---|---|
| Port Size: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Power: | Manual,Electrical Actuated,Hydraulic,Handwheel Operated,GO |
High-Pressure Protective Metal-Seated Gate Valve with Metal-to-Metal Sealing and Corrosion Resistant Coating
| Material: | Casting,Brass,Stainless Steel,Ductile Iron,GGG40 |
|---|---|
| Port Size: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Power: | Manual,Electrical Actuated,Hydraulic,Handwheel Operated, |
Premium Resilient Seated Gate Valve - Leak-Proof Seal, Corrosion & Wear Resistant, Low-Torque Operation for Water Systems
| Material: | Casting,Brass,Stainless Steel,Ductile Iron,GGG40 |
|---|---|
| Port Size: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Power: | Manual,Electrical Actuated,Hydraulic,Handwheel Operated,GO |
316 Stainless Steel Ball Valve with Threaded Ends and Crown Flange – Two-Piece Valve for Superior Performance
| Material: | Casting,Brass,Stainless Steel,Ductile Iron,GGG40 |
|---|---|
| Port Size: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Power: | Manual,Electrical Actuated,Hydraulic,Handwheel Operated,GO |
GOST Compliant Large Diameter Gate Valve with Full-Bore Design for Industrial Pipelines DN200-DN1200
| Material: | Casting,Brass,Stainless Steel,Ductile Iron,GGG40 |
|---|---|
| Port Size: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Power: | Manual,Electrical Actuated,Hydraulic,Handwheel Operated,GO |


