Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
DIN 3352 F4 Resilient Seated Gland Gate Valve DN100 - Double Gland Design for Industrial Water Control
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα πλωτήρα τηλεχειρισμού DN50-700 με ονομαστική πίεση PN10-25 και επίστρωση εποξειδικής ρητίνης με σύντηξη
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-700 |
| Πίεση: | Μέση πίεση,Χαμηλή πίεση,PN10-16,PN1.0/PN1.6,250PSI |
Z45X BS 5163 Μη αναβαλλόμενης βαλβίδας πύλης με ελαστική έδρα, ονομαστική πίεση PN16 και σώμα από όλκιμο χυτοσίδηρο
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα πεταλούδας από ανοξείδωτο χάλυβα 304/316 με ελαστικό παρέμβυσμα EPDM και ονομαστική πίεση PN16/ANSI για επεξεργασία νερού
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-800 |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Κεφάλαιο 3 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1907/2006
| Υλικό: | WCB, Χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200, Standard, 2"-24" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα Ελέγχου Διαφορικής Πίεσης A800 Υψηλής Ακρίβειας Λειτουργίας με Πιλότο και Σχεδιασμό Διπλού Θαλάμου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα Πύλης Προστασίας Υψηλής Πίεσης με Μεταλλική Έδρα και Στεγανοποίηση Μετάλλου προς Μέταλλο και Αντιδιαβρωτική Επίστρωση
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Χειροκίνητη, Ηλεκτρική Ενεργοποίηση, Υδραυλική, Χειροτροχός, |
Πρωταθλήτρια ανθεκτική βαλβίδα πόρτας - Σφραγίδα αδιάβροχη, ανθεκτική στη διάβρωση και την φθορά, λειτουργία χαμηλής ροπής για συστήματα ύδρευσης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
316 Βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα με ρυμουλκούμενες άκρες και κορυφαία φλάντσα
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Συμμόρφωση με την GOST Βαλβίδα πύλης μεγάλου διαμέτρου με σχεδιασμό πλήρους διάτρου για βιομηχανικούς αγωγούς DN200-DN1200
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |


