Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
Zasuwa dławnicowa DIN 3352 F4 DN100 – konstrukcja z podwójnym dławikiem do kontroli wody przemysłowej
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG50 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
DN50-700 zawór pływający zdalnie sterowany z ciśnieniem nominalnym PN10-25 i powłoką epoksydową połączoną fuzją
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG50 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-700 |
| Ciśnienie: | Średnie ciśnienie, niskie ciśnienie, PN10-16, PN1.0/PN1.6, 250PSI |
Z45X BS 5163 Niepodnoszący się, elastyczny, z siedzibą na biegunach zawór bramkowy o nominalnym ciśnieniu PN16 i elastycznym ciele żelaznym
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór motylkowy ze stali nierdzewnej 304/316 z uszczelnieniem EPDM i klasą ciśnienia PN16/ANSI do uzdatniania wody
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-800 |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
GOST Standard WCB Material Gate Valve z nominalnym ciśnieniem PN16/PN25 dla zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | WCB, żeliwa |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200, standardowe, 2"-24" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
A800 Wysoce precyzyjny zawór kontrolowania ciśnienia różnicowego sterowany przez pilota z konstrukcją dwukomorową
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Wysokociśnieniowy zawór zasuwowy ochronny z metalowym gniazdem, metalowym uszczelnieniem i powłoką antykorozyjną
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, |
Premium elastyczny zawór wejściowy - uszczelniacz odporny na wycieki, odporny na korozję i zużycie, działający przy niskim momentu obrotowym dla systemów wodnych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
316 Zawór kulkowy ze stali nierdzewnej z końcówkami z naciągniętymi nitkami i koronowaną flansą
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zgodny z GOST Duży Zawór Zasuwowy z Konstrukcją Pełnoprzelotową dla Rurociągów Przemysłowych DN200-DN1200
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |


