Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
DIN 3352 F4 Esnek Oturmalı Rakorlu Sürgülü Vana DN100 - Endüstriyel Su Kontrolü için Çift Rakorlu Tasarım
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
DN50-700 Uzaktan kumandalı yüzen valf, PN10-25 basınç derecesi ve füzyon bağlı epoksi kaplama
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-700 |
| Basınç: | Orta Basınç, Alçak Basınç, PN10-16,PN1.0/PN1.6,250PSI |
Z45X BS 5163 PN16 basınç derecesi ve esnek demir gövdesi olan yükselmeyen sap dayanıklı oturulmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Paslanmaz çelik 304/316 kelebek valfi, su arıtması için EPDM koltuğu ve PN16/ANSI basınç derecesi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-800 |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
GOST Standard WCB Malzemeli PN16/PN25 Basınç Sınıflı Endüstriyel Uygulamalar İçin Sürgülü Vana
| Malzeme: | WCB, dökme demir |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
A800 Yüksek hassasiyetli Pilot tarafından çalıştırılan, çift oda tasarımı ile diferansiyel basınç kontrol valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Metal-metal mühürleme ve korozyona dayanıklı kaplama ile yüksek basınçlı koruyucu metal oturulmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrik Aktüatörlü, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, |
Premium esnek oturulmuş kapı valfi - Sızıntıya karşı mühür, korozyona ve aşınmaya karşı dayanıklı, su sistemleri için düşük torklu çalışma
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Dişli Uçlu ve Taç Flanşlı 316 Paslanmaz Çelik Küresel Vana – Üstün Performans İçin İki Parçalı Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel Boru Hatları İçin GOST Uyumlu Büyük Çaplı Sürgülü Vana, Tam Geçiş Tasarımlı DN200-DN1200
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


