همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ iron control valves ] همخوانی داشتن 73 محصولات.
دریچه الکتریکی پلنگر با تنظیم دقیق جریان، طراحی ضد غبارکشی، و گشتاور عملیاتی کم برای سیستم های تامین آب
| رسانه قابل اجرا: | آب |
|---|---|
| رنگ: | قرمز / مشکی / سفارشی |
| رتبه بندی فشار: | 150 - 300 PSI |
A200 دریچه کاهش و ثبات فشار با کنترل فشار خودکار برای سیستم های 150-300 PSI و تزئین فولاد ضد زنگ
| نوع کلاه: | درپوش پیچ خورده ، بالت مهر و موم فشار |
|---|---|
| اتصال پایانی: | فلنج صورت برجسته |
| رسانه قابل اجرا: | آب |
Z45X BS 5163 دریچه دروازه ای با ستون مقاوم بدون افزایش با فشار PN16 و بدن آهن انعطاف پذیر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه دروازه ای فلزی با مهر و موم دو طرفه بدون نشت ، جفت مهر و موم فلزی کامل و ثبات دمای بالا برای خدمات نگهبانی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
صنعت آب دریچه انعطاف پذیر صندلی نرم فلنج کنترل آب دریچه آهن ریخته
| نوع سوپاپ: | شیر دروازه |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| مواد بدن: | آهن ریخته |
شیر دروازه ای برنجی استاندارد آلمانی DIN F4 با آببند فشاری از نوع غلاف و طراحی تمامسوراخ برای کنترل جریان کارآمد
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک سوئیچ با درجه فشار PN 16 برای کار خودکار و مهر و موم فقره ای در سیستم های لوله کشی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه پروانه نوع Wafer DN800 با جریان دو طرفه برای کنترل جریان قطر بزرگ کارآمد
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر دروازهای نشیمندار انعطافپذیر با آببندی حباببند، گشتاور عملکردی کم و رده فشار PN 16 در چدن داکتیل
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه پروانه دو قطعه ای با پوشش PTFE با بسته شدن محکم حباب برای کنترل جریان برتر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |


