همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ iron control valves ] همخوانی داشتن 73 محصولات.
شیر کشویی بزرگ قطر مطابق با استاندارد GOST با طراحی تمام مجرا برای خطوط لوله صنعتی DN200-DN1200
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه حفاظتی فلزی با فشار بالا با مهر و موم فلزی به فلزی و پوشش مقاوم در برابر خوردگی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، برقی، هیدرولیک، چرخ دستی، |
اندازه بندر سفارشی دریچه پنوماتیک برای تنظیم دقیق جریان
| نوع سوپاپ: | شیر دروازه |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| مواد بدن: | آهن ریخته |
شیر توپی رزوه ای از جنس استنلس استیل 304 با طراحی پورت کامل برای کنترل جریان صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه گیت صنعتی مقاوم در برابر خوردگی با فشار بالا برای کارخانه های نفتی و شیمیایی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر توپی فولاد ضد زنگ 316 با رزوه و فلنج تاج - شیر دو تکه برای عملکرد برتر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
نوع F4 دریچه دریچه با چهره بلند با طراحی بدن تقسیم شده و ساقه بلند برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک فلزی با صندلی سخت فلزی به فلزی برای مقاومت در برابر دمای بالا و انطباق با API 594
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک خاموش از فولاد ضد زنگ 304 با بسته شدن بدون ضربه و از دست دادن سر کم برای کاربردهای خوردنی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک خاموش فولاد ضد زنگ 304 HC41X-16P با درجه فشار PN16 و طراحی سبک وفر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG50 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی |


