Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ iron control valves ] bij elkaar passen 73 producten.
Elektrisch stroompulsventiel met precieze stroomregulatie, anti-cavitatieontwerp en laag werkmoment voor watervoorzieningssystemen
| Toepasselijk medium: | Water |
|---|---|
| Kleur: | Rood / Zwart / Aangepast |
| Drukclassificatie: | 150 - 300 PSI |
A200 Drukverlagende en stabiliserende klep met automatische drukregeling voor 150-300 PSI-systemen en roestvrij staal
| Bonnettype: | Geklemde motorkap, drukdichtingsmotorkap |
|---|---|
| Eindverbinding: | opgeheven gezichtsflens |
| Toepasselijk medium: | Water |
Z45X BS 5163 Niet-opstaande, stempelvast zittende poortklep met drukclassificatie PN16 en buigzame ijzeren carrosserie
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Metalen poortklep met tweerichtingsverbinding met nullekkelverzegeling, volledig metalen verzegelpaar en hoge temperatuurstabiliteit voor bewakingsdienst
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Industrie Waterklep Veerkrachtige stoel Zachte flens Watercontrole Gegote ijzeren poortklep
| type van de klep: | poortklep |
|---|---|
| Stoelmateriaal: | Veerkrachtig |
| Materiaal van het lichaam: | Gegooid ijzer |
Duitse Standaard DIN F4 Bronzen Gland-Schuifafsluiter met Gland-Type Drukafsluiting en Volle Doorlaat voor Efficiënte Stroomregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,standaard,2"-24" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Swing check-valve met drukbepaling PN 16 voor automatische werking en bubbeldichte afdichting in pijpleidingssystemen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
DN800 Wafer type vlinderklep met tweerichtingsstroom voor efficiënte stroomregeling met grote diameter
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Veerkrachtige afsluiter met zachte zitting, beluchtdichte afdichting, laag bedieningskoppel en PN 16 drukklasse in nodulair gietijzer
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Met PTFE beklede tweedelige vlinderklep met beluchtdichte afsluiting voor superieure stroomregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |


