Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ resilient seated gate valve ] αγώνας 58 προϊόντα.
GB DIN ANSI GOST Τυπική βαλβίδα πύλης χυτοσιδήρου για βιομηχανικές εφαρμογές
| τύπος βαλβίδας: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρο |
150-300 PSI Pressure Rating Cast Iron Gate Valve with API 598 Testing Standard and ≤120℃ Operating Temperature
| Εξεταστικά πρότυπα: | ΑΠΙ 598 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | ≤120℃ |
| Στυλ σώματος: | Αυξανόμενος μίσχος, μη-αυξανόμενος μίσχος |
Διάταξη DIN3352 F4 Διάταξη Διάταξης Διάταξης 2Cr13
| τύπος βαλβίδας: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρο |
Κύλινδρες αγωγών μεσαίας θερμοκρασίας
| τύπος βαλβίδας: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρο |
Βαλβίδα πεταλούδας δύο τεμαχίων με επένδυση PTFE με στεγανό κλείσιμο για ανώτερο έλεγχο ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Διαθέσιμα OEM υδάτινα μέσα και φυσιολογική θερμοκρασία ανθεκτική τύπου βιομηχανική βαλβίδα πύλης DIN
| τύπος βαλβίδας: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρο |
ΔΕΝ800 Βαλβίδα πεταλούδας τύπου κυψέλης με αμφίδρομη ροή για αποτελεσματικό έλεγχο ροής μεγάλου διαμέτρου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Δυνατή βαλβίδα πεταλούδας για βαλβίδες από χαλύβδινο σίδερο DN300-DN1200 για έλεγχο μέσων υψηλής ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
304 Ατσάλι αδιάβροχη βαλβίδα ελέγχου με μη σπαστικό κλείσιμο και χαμηλή απώλεια κεφαλιού για διαβρωτικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |


