Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ cast steel gate valves ] eşleşme 97 Ürünler.
AME-CRC 509 Endüstriyel uygulamalar için iki yönlü kabarcık sıkı mühürlü esnek koltuk kapı valfi, tam boru tasarımı ve düşük tork işleyişi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Z45X BS 5163 PN16 basınç derecesi ve esnek demir gövdesi olan yükselmeyen sap dayanıklı oturulmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Alman Standart DIN F4 Bronz bez kapısı valfi, etkili akış kontrolü için bez tipi basınç mühürü ve tam delme tasarımı ile
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
YOUWEI Çamur ve Atık Su Uygulamaları için Sağlam Bıçak Kenarlı Tasarım ve Gelişmiş Sızdırmazlık Teknolojisine Sahip Bıçaklı Sürgülü Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Düz demirde düşük çalışma torklu ve PN 16 basınç değerine sahip kabarcık sıkı mühürlü esnek oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Dişli Uçlu ve Taç Flanşlı 316 Paslanmaz Çelik Küresel Vana – Üstün Performans İçin İki Parçalı Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel PN16 DN100 GOST Kapı Valfi dökme çelik flange kapı valfi akışkan kontrolü
| Ürün Türü: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Basınç Değeri: | PN16 |
| Uç Flanşı: | GOST12815-80 |
Kesin akış düzenlemesi için özel port boyutları Pnömatik kapı valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
GGG50 Esnek Koltuk Kapı Valfları Düzgün Akış İçin Düktil Demir Kapı Valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
EPDM/NBR/PTFE mühürlü endüstriyel kapı valfi, 150LB/300LB/600LB basınç derecesi ve API 598 test standardı
| Sıcaklık Aralığı: | -10°C ila 120°C |
|---|---|
| Ağırlık: | Bedene Göre Değişir |
| Yapı: | Sürgülü, Kelebek, Yükselmeyen Sürgülü Vana |


