Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ gost gate valve ] bij elkaar passen 29 producten.
GOST-conforme gietijzeren schuifafsluiter met beluchtdichte afsluiting voor hogedruk PN16-toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
GOST-conforme afsluiters met grote diameter en volledige doorlaat voor industriële pijpleidingen DN200-DN1200
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
GOST Carbon Steel Flanged Gate Valve DN50 PN16 voor lage temperatuur -29°C
| Nominale Grootte: | DN50 |
|---|---|
| Drukbeoordeling: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
GOST-standaard WCB Carbon Steel Double Flange Gate Valve met tweerichtingsverzegeling voor industriële toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
OEM Gost gietstaal hekkleppen PN 16 DN 50 handleiding voor stoom en warmte geleiding olie
| Nominale Grootte: | DN50 |
|---|---|
| Bepaling van de druk: | PN16 |
| Ontwerpnorm: | GOST 5762-2002 |
Z45X BS 5163 Niet-opstaande, stempelvast zittende poortklep met drukclassificatie PN16 en buigzame ijzeren carrosserie
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
GOST gietijzeren stengelpoortklep DN50-DN300 PN16
| Application: | Oil, Gas, Water, Chemical, Power Plant |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | GOST3706-93 |
| Body Material: | WCB, CF8, CF8M, CF3, CF3M, Titanium, Monel, Hastelloy etc. |
GB DIN ANSI GOST Standaard gietijzeren poortklep voor industriële toepassing
| type van de klep: | poortklep |
|---|---|
| Stoelmateriaal: | Veerkrachtig |
| Materiaal van het lichaam: | Gegooid ijzer |
GOST-conforme flenstype hekklep met handmatige besturing van WCB-carrosseriemateriaal
| Application: | Oil, Gas, Water, Chemical, Power Plant |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | GOST3706-93 |
| Body Material: | WCB, CF8, CF8M, CF3, CF3M, Titanium, Monel, Hastelloy etc. |
Non-rising Stem GOST Gate Valve with WCB body NRS Handwheel Operation, Long Life Span
| Toepassing: | Olie, gas, water, chemicaliën, elektriciteitscentrales |
|---|---|
| Gezicht tot gezicht dimensie: | GOST3706-93 |
| Materiaal van het lichaam: | WCB, CF8, CF8M, CF3, CF3M, Titanium, Monel, Hastelloy enz. |


