همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ cast steel gate valves ] همخوانی داشتن 97 محصولات.
دریچه پروانه ای فولادی آهن نرم DN300-DN1200 برای کنترل رسانه های جریان بالا
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه پروانه دو قطعه ای با پوشش PTFE با بسته شدن محکم حباب برای کنترل جریان برتر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک فلزی با صندلی سخت فلزی به فلزی برای مقاومت در برابر دمای بالا و انطباق با API 594
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک مهر و موم بدون نشت برای بهره وری انرژی و حفاظت از تجهیزات
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
آنسی کلاس 150 دریچه دیافراگم فلنج دار با بدن آهن ریخته شده و پوشش لاستیکی برای کنترل صنعتی
| وزن: | وزن بر اساس سایزهای مختلف |
|---|---|
| نوع ساقه: | ساقه بالارونده / ساقه غیر بالارونده |
| نوع سوپاپ: | دریچه دیافراگمی |
فولاد ضد زنگ 304 DN100 فلنج بازدارنده جریان معکوس با مکانیسم چک دوگانه برای ایمنی تامین آب
| روش عملیات: | دستی / چرخ دنده |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-700 |
| دمای عملیاتی: | ≤120 ℃ |
Non-rising Stem GOST Gate Valve with WCB body NRS Handwheel Operation, Long Life Span
| درخواست: | نفت، گاز، آب، مواد شیمیایی، نیروگاه |
|---|---|
| ابعاد چهره به چهره: | GOST3706-93 |
| مواد بدن: | WCB، CF8، CF8M، CF3، CF3M، تیتانیوم، مونل، هستلوئی و غیره |


