Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ double disc check valve ] αγώνας 9 προϊόντα.
Μικρή βαλβίδα ελέγχου διπλού δίσκου σε κυψέλη DN50-DN1000 Μεγέθους βαλβίδα ελέγχου διπλού δίσκου
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | Youwei Fluid |
Ελέγχου βαλβίδας DF41X-16P από ανοξείδωτο χάλυβα με ονομαστική πίεση PN16
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα αντεπιστροφής αιώρησης με ονομαστική πίεση PN 16 για αυτόματη λειτουργία και στεγανότητα φυσαλίδων σε συστήματα αγωγών
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
304 Ατσάλι αδιάβροχη βαλβίδα ελέγχου με μη σπαστικό κλείσιμο και χαμηλή απώλεια κεφαλιού για διαβρωτικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
304 Ατσάλι Σιωπηλή βαλβίδα ελέγχου HC41X-16P με ονομαστική πίεση PN16 και σχεδιασμό σε στυλ κυλίνδρου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Χειροκίνητη, Ηλεκτρική Ενεργοποίηση, Υδραυλική, Λειτουργία με χειροκίνητο τροχό |
Επικεφαλίδα ελέγχου με κάθισμα από μέταλλο με σκληρά κάθισμα από μέταλλο σε μέταλλο για αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και συμμόρφωση με το πρότυπο API 594
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελέγχουσα βαλβίδα σφράγισης μηδενικής διαρροής για ενεργειακή απόδοση και προστασία εξοπλισμού
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304 DN100 Προστατευτής αντίστροφης ροής με φλάντζες με μηχανισμό διπλού ελέγχου για την ασφάλεια της παροχής νερού
| Τρόπος λειτουργίας: | Χειροκίνητη / Λειτουργία με γρανάζια |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-700 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | ≤120℃ |
Συμμόρφωση με την GOST Βαλβίδα πύλης μεγάλου διαμέτρου με σχεδιασμό πλήρους διάτρου για βιομηχανικούς αγωγούς DN200-DN1200
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
1


