Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ iron check valve ] eşleşme 22 Ürünler.
PN10 PN16 dökme demir kontrol valfleri Wafer stili kontrol valfi hafif tasarım
| Body Material: | Cast Iron |
|---|---|
| Type: | Cast Iron Check Valves |
| Test pressure: | PN10 PN16 |
Flange Bağlı Dökme Demir Kontrol Valfları, Swing Tipi Kontrol Valfleri Düzleştirilmiş Yapı
| Sıcaklık aralığı: | -10 ℃ ~ 350 ℃ |
|---|---|
| Material: | Cast Iron |
| Uygulama: | petrol kimyasal farmasötik endüstrisi |
Çelik ve su arıtma endüstrisi için dökme demir skidway top tipi kontrol valfi
| Material: | Cast Iron |
|---|---|
| Type: | Check Valve |
| Conta: | EPDM |
Endüstriyel A300 dökme demir yavaş kapanış kontrol valfi Su kaynağı için sessiz
| Type: | Check Valves |
|---|---|
| Malzeme: | dökme demir |
| Application: | Water, Oil, Gas |
PN16 basınç derecesi ile paslanmaz çelik geri akış önleyici kontrol valfi DF41X-16P
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Otomatik Çalışma ve Boru Hattı Sistemlerinde Kabarcık Sızdırmazlığı Sağlayan, PN 16 Basınç Dereceli Salınımlı Çekvalf
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Yüksek sıcaklığa dayanıklılık ve API 594 uyumluluğu için metal-metal sert koltukları olan metal oturulmuş kontrol valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
304 Paslanmaz Çelik Sessiz Kontrol Valfı, Koroziv Uygulamalar için Slam Yapmayan Kapama ve Düşük Baş Kaybı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
304 Paslanmaz Çelik Sessiz Kontrol Valfı HC41X-16P PN16 Basınç Belirleme ve Wafer-Style Tasarımı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı |
Enerji verimliliği ve ekipman koruması için sıfır sızıntılı mühürleme kontrol valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


